Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları
Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları

Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları hakkında kafanızdaki sorulara cevap vereceğini umduğumuz bir yazı kaleme aldık. Umarım işinize yarar.

Taşucu Otelleri

Taşucu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Burayı ziyaret eden turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Göz at ;

 1. Mersin Gezilecek Yerler
 2. Mersin Gece Hayatı
 3. Mersin’de Gezilecek 10 Yer
 4. Mersin Otelleri ve Mersin Otel Fiyatları
 5. Mersin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Mersin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 7. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Mersin Kız Kalesi
 9. Mersin Tisan Adası
 10. Mersin Doktorun Yeri Nerede, Nasıl Gidilir
 11. Tisan Adası Nerede, Nasıl Gidilir
 12. Eshab-ı Kehf (Yedi Uyurlar Mağarası)
 13. Mersin Marina
 14. Anamur Çayı Nerede, Nasıl Gidilir
 15. Tarsus Hayvanat Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti
 16. Cennet ve Cehennem Obruğu
 17. Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları
 18. Taşucu Nerede, Nasıl Gidilir?
 19. Tarsus Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 20. Tarsus Gece Hayatı
 21. Akdeniz İlçesi
 22. Silifke Gezilecek Yerler
 23. Silifke Gece Hayatı
 24. Silifke Otelleri ve Silifke Otel Fiyatları

Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı popüler mekanlar önereceğiz. Şöyle ki;

Taşucu Otel Fiyatları

1-Taşucu Zeus Otel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Silifke’nin sahil şeridinde yer alan bu otel konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Harika manzaralara sahip bu otelde her yıl çok sayıda kişi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Marina Otel Taşucu: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde deniz manzaralı bir teras bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lotus Boutique Hotel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı olanak sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-560 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İskele Otel Taşucu: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Ev konforunda harika bir konaklama yeri seçmek için burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Olba Otel Taşucu: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Tukan Apart Otel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Bu otelde ev rahatlığında bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Taşucu Gezi Rehberi
 2. Silifke Otelleri ve Otel Fiyatları
 3. Silifke Gezilecek Yerler
 4. Silifke Gece Hayatı
 5. Mersin Gezilecek Yerler
 6. Mersin Gece Hayatı
 7. Mersin’de Gezilecek 10 Yer
 8. Mersin Otelleri ve Mersin Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here