Urla Otelleri ve Urla Otel Fiyatları

Urla Otelleri ve Urla Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme yazacağız. Umarım seyahatiniz sırasında size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Urla Otelleri

Urla ilçesi olduğu İzmir il merkezine 38 km uzaklıkta bulunmaktadır. Deniz kıyısında çok sayıda yazlık eve sahip olan Urla’ya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı çekmezler.

Çünkü burada konaklama yönünde oldukça zengindir. Özellikle yazlık evler bu konuda yardımcı olmaktadır. Yine bunun dışında çok sayıda otel, pansiyon ve günübirlik daireler bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Urla ilçesinde bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o liste…

Göz at ;

 1. Çeşme Gezilecek Yerler
 2. Çeşme Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Çeşme Gece Hayatı
 4. Çeşme Ilıcaları
 5. Çeşme Eşek Adası Nerede, Nasıl Gidilir
 6. Ilıca Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 7. Çeşme Pırlanta Plajı
 8. Aya Haralambos Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir
 9. Çeşme Karaburun Yarımadası
 10. Çeşme Otelleri Ve Çeşme Otel Fiyatları
 11. Çeşme Boyalık Koyu
 12. Çeşme Altınkum Plajı
 13. Dalyanköy
 14. Çeşme Şifne Koyu
 15. Çeşme Aya Yorgi Koyu
 16. Alaçatı Otelleri ve Alaçatı Otel Fiyatları
 17. Ayios Haralambos Kilisesi
 18. Urla Otelleri ve Urla Otel Fiyatları
 19. Ilıca Otelleri ve Ilıca Otel Fiyatları
 20. İzmir Gezilecek Yerler
 21. İzmir Gece Hayatı
 22. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 23. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 24. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 25. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 26. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Urla Otel Fiyatları

1-Urla Pera Hotel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı İskele Mahallesinde bulunur. Birbirinden güzel 27 tane odası bulunur. Harika hizmetler sunan bu otelde konaklamak için gecelik 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Urla Zeytin Otel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı  İskele Mahallesi Maraşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunur. Dört mevsim boyunca hizmet veren otelde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 385-700 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Espira Butik Otel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı Çeşmealtı beldesinde bulunur. Her biri ferah ve konforlu odalarıyla harika hizmetler sunmaktadır. Deniz manzaralı otelde 7 oda bulunur. Burada konaklamak için gecelik 360-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Beliz’i Otel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı İskele Mahallesinde bulunur. Yemyeşil bir bahçe içerisinde harika konumda bulunur. Otel bünyesinde yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 360-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-La Vida Butik Otel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde çok güzel bir havuz bulunur. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 230-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

6-Burla Han Butik Otel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı Gülbahçe Mahallesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan otelde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 220-500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

7-İyonya Hotel: İzmir’in Urla ilçesine bağlı Çeşmealtı beldesinde bulunur. Otel bünyesinde bir açık havuz bulunur. Gönlünüzce burada huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 150-400 TL arasında ücret ödemek gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz