Sarıgerme Nerede, Nasıl Gidilir
Sarıgerme Nerede, Nasıl Gidilir

Ege‘nin saklı kalmış cennetlerinden biri olan Sarıgerme hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizin yanı sıra bu tatil beldesi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Sarıgerme, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bir şirin tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda turist gelmektedir. Yaklaşık 320 haneli bir belde olup tatil ve huzur arayanların mekanı olmaktadır. Özellikle aileli çocuklar için muazzam bir yerdir.

Sarıgerme Gezi Rehberi

Bu şirin tatil beldesi, huzurlu bir tatil arayışları olanlar için oldukça uygun bir yerdir. Özellikle mavi bayraklı plajı ve bakir doğası insanı kendine hayran bırakmaktadır. Yemyeşil çam ormanları arasında sevdiklerinizle birlikte doğa yürüyüşü yapıp muazzam manzara ve temiz hava eşliğinde kendinizi cennette hissedebilirsiniz. Bunun dışında tekne turlarına katılarak harika plaj ve koyları gezebilirsiniz.

Sarıgerme Nerede, Nasıl Gidilir?

Sarıgerme, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde; Ortaca ilçe merkezine 20 km, Muğla il merkezine ise 102 km uzaklıkta bulunur. Buraya hem kara yolu ve hem de hava yolu ile ulaşmak mümkündür.

Havayolu ile ulaşmak için; Dalaman Havaalanı’na gelip buradan taksi tutup 12 km uzaklığındaki Sarıgeme beldesine ulaşabilirsiniz.

Otobüsle ulaşmak için; Ortaca ilçesine gelip burada otogardan kalkan sarıgerme servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel aracınızla ulaşmak için; Ortaca ilçesinden güneye doğru inip Göcek beldesine varmadan sağa girin burada tabela yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Sarıgerme Otelleri ve Sarıgerme Otel Fiyatları
 2. Sarıgerme Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?
 3. Göcek Gezi Rehberi
 4. Göcek Otelleri ve Göcek Otel Fiyatları
 5. Ortaca Gezi Rehberi
 6. Fethiye Gezi Rehberi
 7. Fethiye Gece Hayatı
 8. Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları
 9. Fethiye Balayı Otelleri ve Paketler
 10. Muğla Gezi Rehberi
 11. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 12. Muğla Gece Hayatı
 13. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 14. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here