Ataşehir Otelleri ve Ataşehir Otel Fiyatları
Ataşehir Otelleri ve Ataşehir Otel Fiyatları

Ataşehir Otelleri ve Ataşehir Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ataşehir Otelleri

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan modern görünümlü ve sosyal imkanları yüksek bir ilçedir. Gelişmiş bir ilçe olan Ataşehir düzenli yapılanması, alışveriş merkezleri, dinlenme alanları, spor alanları, kafe, restoran ve çeşitli dinlenme yerleri ile ideal bir yaşam alanına sahiptir.

Bu nedenle buraya iş ve turistik amaçlı çok sayıda ziyaret yapılmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her yerinde lüks otellerden tutun, ucuz butik otellere kadar birçok alternatif bulunur. Şimdi burada bulunan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki,

Göz at ;

 1. Ataşehir Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 2. Ataşehir Gezilecek Yerler
 3. Ataşehir Mimar Sinan Camii
 4. Ataşehir Otelleri
 5. Ataşehir Cumhuriyet Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. İstanbul Gezilecek Yerler
 7. İstanbul Gece Hayatı
 8. İstanbul’da Gezilecek 30 Yer
 9. İstanbul’un En İyi 10 Turistik Gezi Noktası
 10. İstanbul’un Buram Buram Sanat Kokan 5 Güzide Müzesi
 11. İstiklal Caddesi Gezilecek Yerler
 12. Sultanahmet Meydanı Gezilecek Yerler
 13. Ayasofya Gezilecek Yerler
 14. İstanbul Kapalı Çarşı
 15. Taksim Meydanı Nerede, Nasıl Gidilir
 16. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki İlçeleri Hangileridir?
 17. Dolmabahçe Sarayı Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri
 18. İstanbul Hangi Bölgede, Hangi Kıtada ve Nüfusu
 19. İstanbul Nerede?
 20. Çamlıca Tepesi
 21. İstanbul Otelleri ve İstanbul Otel Fiyatları
 22. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 23. İstanbul Tophane Parkı
 24. Polonezköy Hayvanat Bahçesi
 25. Polonezköy Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 26. İstanbul’da Hayvanat Bahçeleri (Boğaziçi, Şile, Polonezköy) Nerede, Nasıl Gidilir

Ataşehir Otel Fiyatları

1-Sheraton Grand İstanbul Ataşehir: İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı Barbaros beldesinde bulunur. Otel bünyesinde konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Modern ve şık odalarıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1050 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İstanbul Marriott Hotel Asia: İstanbul Ataşehir’de yer alan 5 yıldızlı bu tesis, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta yüzme havuzları ve SPA merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Nish Suite Ataşehir: İstanbul Ataşehir’de yer alan bu tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-D D Suites Flora: İstanbul-Ataşehir’de yer alan bu otel, ev konforunda yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Oldukça şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 255-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Balsamo Hotel & Suites: İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı Barbaros beldesinde bulunur. Aydınlık dekorlu modern odalarında misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ataşehir Ucuz Otelleri

1-Arkem Hotel: İstanbul – Ataşehir’de yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet sunmaktadır. Bu tesis, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-216 Turkuaz Suites: İstanbul – Ataşehir’de yer alan  212 Turkuaz Suites, ev konforunda konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odalarında özel banyolarda duş mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Yeditepe Suite: İstanbul – Ataşehir’de yer alan Yeditepe Suite, butik otel konseptinde misafirlerine kusursuz bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Redistanbul Hotel: İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı Küçükbakkalköy beldesinde bulunur. Toplam 48 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Cityloft 36 Suites: İstanbul – Ataşehir’de yer alan Cityloft 36 Suites,  konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here