PAYLAŞ
Ulus Otelleri ve Ulus Otel Fiyatları
Ulus Otelleri ve Ulus Otel Fiyatları

Ulus Otelleri ve Ulus Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı izlenim ve araştırmalar sonucunda ortaya konulmuştur. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ulus, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Bu semtte birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle Ankara’ya gelen biri bu semte uğramadan geri dönmez. Burada konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Ulus Otelleri ve Ulus Otel Fiyatları

1-Radisson Blu Hotel Ankara: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Divan Çukurhan: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur.  Ankara Kalesi’nin karşısında yer alan bu otel, oldukça harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Şahinbey Otel: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Toplam 25 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Angora Hotel Ankara: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Toplam 91 oda kapasitesine sahip bu otelde yıl boyunca rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Atalay Hotel Ankara: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ulus Ucuz Otelleri

1-Yavuz Hotel Ankara: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Kızılay semtine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Almer Otel: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur.  Modern dekorasyonu ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada gönül rahatlığıyla sevdiklerinizle konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 70-150 TL ücret Ödemeniz gerekir.

3-Taç Otel: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Ulus meydanına oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Memnun bir şekilde ayrılacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.  Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL ücret Ödemeniz gerekir.

4-Mega Hotel: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Ev konforunda harika bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Buldum Hotel: Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunur. Tüm odalarında merkezi ısıtma sistemi, minibar ve uydu kanallı LCD TV bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here