Elmadağ

Elmadağ Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Elmadağ ilçesi Ankara’ya 41 km uzaklıkta yer almaktadır. Elmadağ ilçesi kayak merkezi ile ön plana çıkmaktadır. Elmadağ ilçesinde yer alan gezilecek yerler şunlardır:

Hasanoğlan Kasabası: Elmadağ ilçe merkezine 14 km uzaklıkta yer almaktadır. Hasanoğlan Kasabası içinde yöre halkı tarafından yoğun ilgi gören Hasandede Türbesi yer almaktadır. Türbenin hemen yanında Hasandede Pınarı bulunmaktadır. Doğal güzelliğe sahip Hasanoğlan Kasabasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Elmadağ Kayak Merkezi: Elmadağı’n kuzey yamacında yer alan kayak merkezi Ankara il merkezine 18 km uzaklıkta yer almaktadır. Ocak ve Mart ayları arasında kayak sezonuna açılan Elmadağ Kayak Merkezi yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Elmadağ Kayak merkezinde kolay ve orta zorluk derecesine sahip pistler yer almaktadır. Bu kayak merkezinde restoran, otel, kayak evleri ve kafeterya yer almaktadır. Kayak merakınız varsa Elmadağ Kayak Merkezini tercih edebilirsiniz.

Elmadağ Hangi Şehirde
Elmadağ Kayak Merkezi
Elmadağ Nasıl Gidilir
Elmadağ Nerede
Elmadağ Nerede
Elmadağ Viyadüğü
Elmadağ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here