Gölbaşı Otelleri ve Gölbaşı Otel Fiyatları
Gölbaşı Otelleri ve Gölbaşı Otel Fiyatları

Gölbaşı Otelleri ve Gölbaşı Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yardımcı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gölbaşı Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Gölbaşı ilçesi Ankara il merkezine 21 km uzaklıkta yer almaktadır. Gölbaşı ilçesi tarihi ve doğal güzelliğe sahip bir yerdir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen biri konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Gölbaşı ilçesinin birçok noktasında her bütçeye uygun çok farklı konaklama alanları bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gölbaşı Otelleri ve Gölbaşı Otel Fiyatları

1-Kronos Hotel: Ankara Gölbaşında eşsiz Mogan Gölü manzaralı  bu otel, yıl boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Özellikle yaz sezonunda sıkça tercih edilen bir yerdir. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ulaşan Hotel: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu, sauna ve çocuk havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Gölpark: Ankara – Gölbaşı’nda yer alan Otel Gölpark, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde çok farklı hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Mogan Gölü’nün en güzel köşesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Göl manzaralı bu otel odalarında sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Pak Otel Ankara: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, hem turistik hem iş amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here