PAYLAŞ
Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları
Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları

Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalıştık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı seyahatlerde işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Karataş; Adana iline bağlı bir ilçedir. Karataş ilçesi Adana il merkezine 47 km uzaklıkta yer almaktadır. Akdeniz kıyılarına sahip Karataş ilçesi Adana’nın denize açılan noktalarından biridir. Karataş ilçesi 60 km uzunluğunda sahip olduğu doğal kumsallardan dolayı özellikle yaz aylarında çok sayıda turist ağırlamaktadır. Doğal güzelliklere sahip Karataş sınırları içinde tarihi kalıntılar da bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında birçok konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları

1-Magarsa Park Hotel: Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, Denize sıfır özel plajı, 90 dönümlük açık alan üzerinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin toplam 50 oda, 100 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.  Otel bünyesinde yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, spor salonu, 300 kişilik balo ve toplantı salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Port Marina Hotel: Adana Karataş’ta  yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Öyküm Resort Hotel:  Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, 24 Standart Oda, 44 Süit Oda olmak üzere toplam 68 odası bulunur. Bu otel Adana Havaalanına 30 dk mesafede bulunur. Bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mavi Park Otel Karatas: Adana’nın tatil bölgelerinden biri olan Karataş’ta  konuklarını ağırlayan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır bir konumda yer alıp bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Prenses Asya Hotel: Adana’nın Karataş ilçesine bağlı Yeni Mahalle Orman Yolu Üzerinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada toplam birbirinden güzel 9 tane odası bulunur. Odların çoğu deniz manzaralı olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Barış Otel: Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Barış Pansiyon: Adana’nın Karataş ilçesinde yer alan bu pansiyon size ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Bu pansiyon  özel plaj alanına oldukça yakın bir konumda bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-120 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

8-Rıhtım Pansiyon: Adana’nın Karataş ilçesinde yer alan bu pansiyon, 1993 yıllından berri hizmet vermektedir. Ev sıcaklığında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Yazlique Pansion & Apart: Adana Karataş’ta uygun bir konumda yer alan bu pansiyon, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Martı Pansiyon: Adana’nın tatil bölgelerinden biri olan Karataş’ta  konuklarını ağırlayan bu pansiyon konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Ev sıcaklığında ve konforunda bir hizmet için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

NOT: Karataş Gezi Rehberi Hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Karataş Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here