Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları
Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları

Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol gösterir. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ayaş Otelleri

Ayaş Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Ayaş ilçesi Ankara il merkezine 58 km uzaklıkta yer almaktadır. Bir vadi içinde yer alan Ayaş ilçesi yayla bakımından zengin bir doğaya sahiptir.

Doğal ve tarihi çok sayıda güzelliğe sahip Ayaş ilçesine yıl boyunca birçok kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Burayı ziyaret eden insanlar konaklamak açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında çok sayıda konaklama alternatifi bulunur.

Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Ayaş Otel Fiyatları

1-Prestige Thermal Hotel: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan Prestige Thermal Hotel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır.

Tesis bünyesinde harika lezzetler sunan bir restoran, açık yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hattuşa Vacation Termal Club Ankara: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına hem keyifli bir tatil imkanı hem de sağlıklı günler vadetmektir.

Tesis bünyesinde sıcak kaplıca banyosu, saunası, Türk hamamı ve spa&wellness birimleri yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Naskon Sapphire Resort Hotel: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel,   211 oda kapasiteli olup yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.

Tesis bünyesinde 4 adet kafe-bar, restorant , SPA merkezi, toplantı odaları ve yüzme havuzları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Naskon Sapphire Resort & Spa: Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alan bu tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at ;

 1. Ayaş Gezilecek Yerler
 2. Ayaş Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Ankara Ayaş Evleri
 4. Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları
 5. CerModern Müzesi
 6. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
 7. Tacettin Sultan Dergahı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Atatürk Spor Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?
 9. Ankara Gezilecek Yerler
 10. Ankara’da Gezilecek 10 Yer
 11. Ankara Gece Hayatı
 12. Ankara Nerede, Hangi Bölgede?
 13. Ankara Otelleri ve Ankara Otel Fiyatları
 14. Ankara Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 15. Ankara Atatürk Evi Ve Müzesi
 16. Ankara 75.Yıl Hipodromu
 17. Ankara Etnografya Müzesi
 18. Ankara Hava Kuvvetleri Müzesi
 19. Ankara Türk Hava Kurumu Müzesi
 20. Ankara Devlet Mezarlığı Müzesi
 21. Ankara Çubuk Karagöl Tabiat Parkı
 22. Ankara Abidinpaşa Merkez Camii
 23. Ankara Cumhuriyet Müzesi
 24. Ankara Vakıf Eserleri Müzesi
 25. Ankara Devlet Demir yolları Müzesi
 26. Ankara Pirinç Han
 27. Ankara Maltepe Camii
 28. Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi
 29. Ankara Gençlik Parkı
 30. Ankara Kalesi
 31. Ankara Harikalar Diyarı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 32. Ankara Piknik Alanları Nerede, Nasıl Gidilir
 33. Kalecik Ankara
 34. Gölbaşı Ankara
 35. Ankara Ayaş Evleri
 36. Sincan Otelleri ve Sincan Otel Fiyatları
 37. Maltepe, Ankara Otelleri ve Maltepe, Ankara Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here