Beypazarı Otelleri ve Beypazarı Otel Fiyatları
Beypazarı Otelleri ve Beypazarı Otel Fiyatları

Beypazarı Otelleri ve Beypazarı Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beypazarı otelleri

Beypazarı Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Beypazarı ilçesi Ankara il merkezine 98 km mesafede bulunmaktadır. Çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Beypazarı ilçesinde farklı dönem ve medeniyetlere ait tarihi yapılar yer almaktadır.

Ayrıca Beypazarı ilçesi şifalı suları ve doğal güzellikleriyle de bilinmektedir.  Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü Beypazarı ilçe merkezinde ve çevresinde çok sayıda konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız.

Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Beypazarı Gezilecek Yerler
 2. Beypazarı Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Beypazarı Kent Tarihi Müzesi
 4. Beypazarı Otelleri ve Beypazarı Otel Fiyatları
 5. Beypazarı Yaşayan Müze
 6. Ankara Gezilecek Yerler
 7. Ankara’da Gezilecek 10 Yer
 8. Ankara Gece Hayatı
 9. Ankara Nerede, Hangi Bölgede?
 10. Ankara Otelleri ve Ankara Otel Fiyatları
 11. Ankara Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 12. Ankara Atatürk Evi Ve Müzesi
 13. Ankara 75.Yıl Hipodromu
 14. Ankara Etnografya Müzesi
 15. Ankara Hava Kuvvetleri Müzesi
 16. Ankara Türk Hava Kurumu Müzesi
 17. Ankara Devlet Mezarlığı Müzesi
 18. Ankara Çubuk Karagöl Tabiat Parkı
 19. Ankara Abidinpaşa Merkez Camii
 20. Ankara Cumhuriyet Müzesi
 21. Ankara Vakıf Eserleri Müzesi
 22. Ankara Devlet Demir yolları Müzesi
 23. Ankara Pirinç Han
 24. Ankara Maltepe Camii
 25. Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi
 26. Ankara Gençlik Parkı
 27. Ankara Kalesi
 28. Ankara Harikalar Diyarı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 29. Ankara Piknik Alanları Nerede, Nasıl Gidilir
 30. Kalecik Ankara
 31. Gölbaşı Ankara
 32. Ankara Ayaş Evleri
 33. Sincan Otelleri ve Sincan Otel Fiyatları
 34. Maltepe, Ankara Otelleri ve Maltepe, Ankara Otel Fiyatları

Beypazarı Otel Fiyatları

1-Beypalas Hotel: Ankara-Beypazar merkezinde yer alan bu otel, 3 DELUX oda, 12 DOUBLE oda ve 24 adet TRIPLE oda olmak üzere 39 odası bulunmaktadır. Bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilen bir yerdir. Harika bir terası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-490 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Akropol Termal Şehir: Ankara Beypazarı ilçesinde yer alan bu otel, büyük bir komplekste yıl boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Hem gezmek hem de şifa bulmak için bu otel kesinlikle doğru adrestir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Paşa Konağı Beypazarı: Ankara’nın Tarihi ilçesi Beypazarı’nda yer alan bu konak, yaklaşık 165 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. 2008 yıllında restore edilerek hizmette açılmıştır. Konağın birbirinden güzel 5 farklı odası bulunmaktadır. Konağın tarihi kokan bu odalarında sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Konak Münsür Butik Otel: Bu otel, Ankara – İstanbul karayolu üzerinde yer alan Beypazarı ilçesinde bulunur. Bu konak yaklaşık 300 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Burada 200 yıl önce çıkan yangında büyük bir hasar görmüştür. Sonrasında restore edilip konaklama  yeri olarak hizmette açmıştır. Bu konak, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çeşmeli Bağ Evi: Ankara’nın Beypazarı ilçesinde  yer alan Çeşmeli Bağ Evi, yemyeşil ağaçlarla çevrili olup doğa ile iç içe bir konumda bulunmaktadır. Yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Şehir gürültüsünden uzaklaşıp rahat nefes alıp sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek istiyorsanız burası tam aradığınız yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Beypazarı İpekyolu Konağı: Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yer alan bu konak, tarihi bir yer olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Beypazarı gezi Rehberi yazımızı okumak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Beypazarı Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here