Adana Otelleri ve Adana Otel Fiyatları

Adana Otelleri ve Adana Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım gezi ve iş Seyahatinizde pusulanız olur. Sorularınızı yorum kısmında bize yazabilirsiniz.

Adana Otelleri

Adana Akdeniz Bölgesinde bulunur.  1.737.000 nüfusu ile Ülkemizin en kalabalık 5. büyük ilidir. Ülkenin önde gelen ticaret Kültür Merkezlerinden biridir.

Ortadoğu ile ülkemiz arasında önemli bir ulaşım noktasıdır. Bu nedenle burayı her yıl çok sayıda  kişi ziyaret eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda farklı alternatifte konaklama alanı bulunur.

Göz at ;

 1. Adana Gezilecek Yerler
 2. Adana’da Gezilecek 10 Yer
 3. Adana Gece Hayatı
 4. Adana Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Adana Merkez Park
 6. Sabancı Merkez Camii
 7. Adana Sinema Müzesi
 8. Adana Ulu Camii ve Külliyesi
 9. Adana Arkeoloji Müzesi
 10. Adana Atatürk Evi ve Müzesi
 11. Adana Büyük Saat Kulesi
 12. Adana Etnografya Müzesi
 13. Adana Atatürk Parkı
 14. Anavarza Antik Kenti
 15. Misis Mozaik Müzesi
 16. Adana Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 17. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde?
 18. Adana Otelleri ve Adana Otel Fiyatları
 19. Akdeniz Bölgesi’nde Görülmesi Gereken 10 Yer
 20. Ceyhan Gezilecek Yerler
 21. Seyhan Gezilecek Yerler
 22. Çukurova Gezilecek Yerler
 23. Aladağ Gezilecek Yerler
 24. İmamoğlu Gezilecek Yerler
 25. Feke Gezilecek Yerler
 26. Karaisalı Gezilecek Yerler
 27. Karataş Gezilecek Yerler
 28. Kozan Gezilecek Yerler
 29. Saimbeyli Gezilecek Yerler
 30. Pozantı Gezilecek Yerler
 31. Sarıçam Gezilecek Yerler
 32. Tufanbeyli Gezilecek Yerler
 33. Yumurtalık Gezilecek Yerler
 34. Yüreğir Gezilecek Yerler
 35. Yumurtalık Otelleri ve Yumurtalık Otel Fiyatları
 36. Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları
 37. Pozantı Otelleri ve Pozantı Otel Fiyatları
 38. Ramazanoğlu Konağı
 39. Varda Köprüsü
 40. Kozan Kalesi
 41. Yılan Kale
 42. Bebekli Kilise
 43. Kapıkaya Kanyonu
 44. Adana Taşköprü
 45. Seyhan Baraj Gölü
 46. Kazancılar Çarşısı
 47. Anavarza Ören Yeri
 48. Belemedik Vadisi
 49. Yumurtalık Plajı
 50. Yumurtalık Ayas Belediye Plajı
 51. Tahtalı Dağları Nerededir?
 52. Bahri Paşa Çeşmesi
 53. Aladağ-Meydan Yaylası
 54. Karataş Antik kenti

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Adana şehrimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Adana Otelleri ve Adana Otel Fiyatları

1-Sheraton Adana Hotel: Adana merkezine bağlı Hacı Sabancı Bulvarı üzerinde bulunur. Otel bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur. 5 yıldızlı lük ve konforlu bu otelde kalmak için gecelik 390-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çetinel Tesisleri – Green Club Hotel: Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Özgür Mahallesi, Girne Bulvarı üzerinde bulunur. Otel bünyesinde yemyeşil bir bahçe, Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunur. Burada keyifli bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Anemon Adana Hotel: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı  Yeni Mahallede bulunur. Otel bünyesinde bir Türk hamamı, buhar odası ve açık yüzme havuzu bulunur. Ayrıca 4 adet restorana ve 2 adet bara sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 230-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Divan Adana: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Kocavezir Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde bulunur. Birbirinden şık ve konforlu toplam 180 odası bulunur. Buraya hem iş amacıyla hem de tatil amacıyla seyahat eden konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 225-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ramada Adana Hotel: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde  bir teras, bahçeli kafe, bir sauna ve bir fitness merkezi bulunur. Buraya gelen konuklar en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 220-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Otel Mercan Adana: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Beş Ocak Meydanı üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilen bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İbis Hotel Adana: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde bulunur. İş ve seyahat amaçlı konaklamak için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Adana Küçüksaat Hotel: Adana kent merkezinde yer alan Beş Ocak Meydanı üzerinde bulunur. Otel bünyesinde sauna ve Türk hamamı bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 110-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Güney Adana Otel: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Sakarya Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde bulunur. Burası hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ziyapaşa Park Hotel: Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesinde bulunur. Şehir merkezine oldukça yakın bulunan otelde birbirinden güzel 32 odasıyla konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here