gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kadıköy Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Cafe ve gece kulüplerinde geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un en gözde semti olan Kadıköy; Marmara Denizi kıyılarında bulunmaktadır. Kadıköy’de tarihi yapılar, eğlence mekanları, sanatsal ve kültürel çok sayıda yapıtlar bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir. Bununla birlikçe ilçemizin gece hayatı da hareketlenmektedir. İlçemizde gece hayatı ile ilgi sayısız mekan bulunmaktadır. Bu mekanlarda gece hayatı sabahın ilk saatlerine kadar devam etmektedir. Şimdi ilçemizde bulunan gece mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

KADIKÖY GECE HAYATI

Dorock XL: İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunur. Her zevke uygun müzik ve gösterilerle gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Eğlence denilince akla ilk gelen yerlerden biridir.

Monks: İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunur. Kadıköy’ün yeni gözdesi olan bu mekan son bir yıldır ilçemizde trend olmuş durumda sabaha 4:00’e açık olan bu mekan eğlenmek isteyenlerin mekanı olmaktadır.

Arkaoda: İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunur.  Bir Kadıköy klasiği olan bu mekanda zaman fark etmeksizin her zaman enerji ve eğlence zirvede olmaktadır. Mekanda gece yarısı çok harika müzikler çalmaktadır. Bunun dışında arka tarafında bulunan bahçesinde harika sohbet yapılabilir.

Belfast Irish Pub: İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunur. Anadolu’da açılan ilk pub olarak bilinir. 1997 yıllından berri hizmet vermektedir. Bu mekan bir harika olup cazdan rock’a, blues’dan pop’a kadar geniş bir müzik grubu bulunmaktadır. Eğlenmek isteyenlerin adresidir.

Karga: İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunur. Konser ve DJ performansı olmadan olmaz diyenlere işte size Karga gelin kendi gözünüzle görün diyoruz. 1996 yıllından berri hizmet vermeye devam etmektedir.

Bunlar dışında Kadıköy sahilinde gece yürüyüşü yapabilirsiniz. Sahil kenarında oturup içkinizi yudumlayıp deniz manzarasını seyredebilirsiniz. Ayrıca Kadıköy Barlar sokağında birçok mekan bulunur. Bu mekanlara da takılabilirsiniz.  Asıl gece hayatı Kadıköy’de yaşanılır. Bunu bilen bilmeyene anlatsın.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here