Bakırköy Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?
Bakırköy Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un şirin ilçesi Bakırköy’de yer alan pazarı hakkında izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Ayrıca Bakırköy Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap vereceğiz.

Bakırköy Pazarı, Bakırköy Cumartesi Pazarı veya Bakırköy Sosyete Pazarı olarak bilenen bu yer, her hafta Cumartesi günleri açık olup mahşeri bir karanlıkta alışveriş yapılan yerdir. Burada her türden ürün bulmanız mümkündür. Ayrıca buraya gezmek amacıyla geldiyseniz sevdiklerinize hediye de alabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygundur. Hiçbir şey almayacak olsanız dahi burayı ziyaret edip havasını solmalısınız.

Bakırköy Pazarı Nerede?

Bakırköy Pazarı, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunur. Her Cumartesi günü Bakırköy metro istasyonunun yanında kurulur.

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Fakat en rahat ulaşım türü Metro iledir. Çünkü pazar metroya oldukça yakın bir konumda bulunur.  Şimdi ulaşım seçeneklerini sunmak istiyorum. Şöyle ki;

  • Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur.
  • Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy , Mecidiyeköy , Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.
  • İETT ile ulaşmak için ise 58 numaralı otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here