PAYLAŞ
Taksim Otelleri ve Taksim Otel Fiyatları

Taksim Otelleri ve Taksim Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Taksim, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. İstanbul’un kalbi olarak bilinmektedir. İstanbul ilimize gelen bütün yerli ve yabancıların mutlaka uğradığı bir semttir. Bu nedenle konaklama yönünden de baya gelişmiş bir semttir. Burada birçok alternatif konaklama yeri bulunur. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Her bütçeye uygun mutlaka bir yer vardır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz.Şimdi Taksim semtinde bulunan bazı otelleri size önereceğiz. Şöyle ki;

Taksim Otelleri ve Taksim Otel Fiyatları

1-City Center Hotel: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Oldukça şık ve konforlu bu otelde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 1780-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Taksim Express Hotel: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Bu lüks otelde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 990-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Taxim Suites Residences: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Taksim Meydanı ve Gezi Parkı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik 850-970 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Corinne Art & Boutique Hotel: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Taksim Meydanına ve metro duraklarına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunur. Burada şık ve konforlu odalarda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 710-920 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gezi Hotel Bosphorus İstanbul: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Boğaza ve metro istasyonuna oldukça yakın bir yerde konumlandırılmıştır. Otel bünyesinde sizi memnun edecek birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 700-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Rodin Suites: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. İstiklal Caddesi’ne yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Taksim 9 Suites Cihangir: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 90-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Express Star Hotel Taksim: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Taksim Meydanına yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 90-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Taxim Elegance Suites: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. Taksim Meydanın başladığı Cadde üzerinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Terra Suites: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunur. İstiklal Caddesi’ne 500 m yürüme mesafesinde bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 110-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here